Braas Özel Detay Çözümleri

Kuru Mahya Sistemi

Mahya hatlarında optimum havalandırma ve tam su geçirimsizliği sağlamak için Braas’ın Almanya’daki tasarım ofislerinde geliştirilen kuru mahya sistemi, bir Braas inovasyonu olan “çift kanallı labirent havalandırma tekniği” ile kiremit altı mikro havalandırmaya yardımcı olur. Böylece çatı alt yapısını yoğuşma vb. etkilerle oluşabilecek neme karşı koruyarak sağlıklı iç mekan teşkiline imkan sağlar. Uzun ömürlü bir çatının vazgeçilmez bir unsuru olan kuru mahya sistemi, aynı zamanda çatıların estetik performansını da artırarak, yapılara değer katan bir çözümdür.

Baca ve Duvar Dibi Çözümleri

Braas Çatı Sistemleri, çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele almakta, çatıyla ilgili her türlü sorun daha oluşmadan çözmeye yönelik detay çözümleri tüketicilerine sunmaktadır. Baca ve Duvar Dibi Çözümleri grubunda baca ve duvar dibi detaylarında malzeme uyumsuzluklarından kaynaklanan su sızdırma problemlerine kesin ve uzun ömürlü çözüm getiren dayanıklı ürünler yer almaktadır.

Eğimli Vadi Dere

Braas Çatı Sistemleri, çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele almakta, çatıyla ilgili her türlü sorun daha oluşmadan çözmeye yönelik detay çözümleri tüketicilerine sunmaktadır. Braas’ın eğimli vadi derelerde sunduğu güçlü çözümler, yağmur suyunun çatı yüzeyinden kontrollü ve sağlıklı bir şekilde tahliye edilmesini sağlar.

Saçak Detayları

Braas Çatı Sistemleri, uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Braas Çatı Sistemleri çatı saçak detayları ürün gamında, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsellik açısından hem pratik hem modern hem de fonksiyonel özelliklere sahip yenilikçi ürünler bulunuyor.

Baca ve Baca Şapkası

Braas Çatı Sistemleri, çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele almaktadır. Çatılarda teşkil edilen bacalar, su akıtma problemlerinin en sık yaşandığı bölgelerdir. Braas Çatı Sistemleri, çatılardaki potansiyel problemleri tamamen bertaraf etmeye yönelik olarak baca ve baca şapkaları çözümlerini geliştirmiştir

Işıklık ve Çatı Penceresi

Çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alan Braas Çatı Sistemleri, soğuk ve sıcak çatılara yönelik sunduğu ışıklık ve çatı penceresi çözümleri ile manzara seyri, havalandırma, aydınlatma ve acil durumlarda çatıya çıkış imkanını bir arada sunmaktadır.